Additional information
| Brand | PATEK PHILIPPE |
|---|---|
| Model | NAUTILUS |
| Reference | 5712GR |
| Size | 40 |
| Metal | 18K RG |
| Bracelet | COMPOSITE WHITE STRAP |
| Dial | BROWN |
| Bezel | PP BEZEL |
| Condition | GOOD |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K WG & RG |
| Brand | PATEK PHILIPPE |
|---|---|
| Model | NAUTILUS |
| Reference | 5712GR |
| Size | 40 |
| Metal | 18K RG |
| Bracelet | COMPOSITE WHITE STRAP |
| Dial | BROWN |
| Bezel | PP BEZEL |
| Condition | GOOD |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K WG & RG |
There are no reviews yet.