Additional information
| Brand | PATEK PHILIPPE |
|---|---|
| Model | AQUANAUT |
| Reference | 5968G |
| Size | 42.2 |
| Metal | 18K WG |
| Bracelet | COMPOSITE BLUE STRAP |
| Dial | BLUE EMBOSSED |
| Bezel | PP BEZEL |
| Condition | UNWORN |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K WG |
| Brand | PATEK PHILIPPE |
|---|---|
| Model | AQUANAUT |
| Reference | 5968G |
| Size | 42.2 |
| Metal | 18K WG |
| Bracelet | COMPOSITE BLUE STRAP |
| Dial | BLUE EMBOSSED |
| Bezel | PP BEZEL |
| Condition | UNWORN |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K WG |
There are no reviews yet.