Additional information
| Brand | AUDEMARS PIGUET |
|---|---|
| Model | MILLENARY |
| Reference | 15320BC |
| Size | 45 |
| Metal | 18K WG |
| Bracelet | BROWN LEATHER STRAP |
| Dial | WHITE |
| Bezel | SMOOTH |
| Condition | PRE OWNED |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K WG |
| Brand | AUDEMARS PIGUET |
|---|---|
| Model | MILLENARY |
| Reference | 15320BC |
| Size | 45 |
| Metal | 18K WG |
| Bracelet | BROWN LEATHER STRAP |
| Dial | WHITE |
| Bezel | SMOOTH |
| Condition | PRE OWNED |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K WG |
There are no reviews yet.