Additional information
| Brand | ROLEX |
|---|---|
| Model | OYSTER ROYAL |
| Size | 31 |
| Metal | 18K YG |
| Bracelet | BROWN LEATHER STRAP |
| Dial | WHITE |
| Bezel | FLUTED |
| Condition | SLIDER |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K RG |
| Brand | ROLEX |
|---|---|
| Model | OYSTER ROYAL |
| Size | 31 |
| Metal | 18K YG |
| Bracelet | BROWN LEATHER STRAP |
| Dial | WHITE |
| Bezel | FLUTED |
| Condition | SLIDER |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K RG |
There are no reviews yet.