Additional information
| Brand | ROLEX |
|---|---|
| Model | DAYTONA |
| Reference | 116595RBOW |
| Size | 40 |
| Metal | 18K RG |
| Bracelet | 18K RG OYSTER |
| Dial | BLACK BAGUETTE DIAMOND |
| Bezel | BAGUETTE RAINBOW |
| Condition | MINT |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K RG |










There are no reviews yet.