Additional information
| Brand | PATEK PHILIPPE |
|---|---|
| Model | AQUANAUT |
| Reference | 5968G |
| Size | 42.2 |
| Metal | 18K WG |
| Bracelet | COMPOSITE GREEN STRAP |
| Dial | KHAKI GREEN |
| Bezel | PP BEZEL |
| Condition | UNWORN |
| Movement | MECHANICAL |
| Case | 18K WG |
| Brand | PATEK PHILIPPE |
|---|---|
| Model | AQUANAUT |
| Reference | 5968G |
| Size | 42.2 |
| Metal | 18K WG |
| Bracelet | COMPOSITE GREEN STRAP |
| Dial | KHAKI GREEN |
| Bezel | PP BEZEL |
| Condition | UNWORN |
| Movement | MECHANICAL |
| Case | 18K WG |
There are no reviews yet.