Additional information
| Brand | ROLEX |
|---|---|
| Model | DAYDATE |
| Reference | 228238 |
| Size | 40 |
| Metal | 18K YG |
| Bracelet | 18K YG PRESIDENT |
| Dial | CHAMPAGNE ROMAN |
| Bezel | FLUTED |
| Condition | MINT |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K YG |
| Brand | ROLEX |
|---|---|
| Model | DAYDATE |
| Reference | 228238 |
| Size | 40 |
| Metal | 18K YG |
| Bracelet | 18K YG PRESIDENT |
| Dial | CHAMPAGNE ROMAN |
| Bezel | FLUTED |
| Condition | MINT |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K YG |
There are no reviews yet.