Additional information
| Brand | ROLEX |
|---|---|
| Model | DAY-DATE |
| Reference | 228239 |
| Size | 40 |
| Metal | 18K WG |
| Bracelet | 18K WG PRESIDENT |
| Dial | OLIVE ROMAN |
| Bezel | FLUTED |
| Condition | PRE OWNED |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | STEEL |
| Brand | ROLEX |
|---|---|
| Model | DAY-DATE |
| Reference | 228239 |
| Size | 40 |
| Metal | 18K WG |
| Bracelet | 18K WG PRESIDENT |
| Dial | OLIVE ROMAN |
| Bezel | FLUTED |
| Condition | PRE OWNED |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | STEEL |
There are no reviews yet.