Additional information
| Brand | ROLEX |
|---|---|
| Model | DAY-DATE |
| Reference | 228235 |
| Size | 40 |
| Metal | 18K RG |
| Bracelet | PRESIDENT |
| Dial | CHOCOLATE DIAMOND |
| Bezel | FLUTED |
| Condition | PRE OWNED |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K RG |
| Brand | ROLEX |
|---|---|
| Model | DAY-DATE |
| Reference | 228235 |
| Size | 40 |
| Metal | 18K RG |
| Bracelet | PRESIDENT |
| Dial | CHOCOLATE DIAMOND |
| Bezel | FLUTED |
| Condition | PRE OWNED |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K RG |
There are no reviews yet.