
ROLEX DAY-DATE 228235
-
Additional information
| Brand | ROLEX |
|---|---|
| Model | DAY-DATE |
| Reference | 228235 |
| Size | 40 |
| Metal | 18K RG |
| Bracelet | 18K RG PRESIDENT |
| Dial | CHOCOLATE DIAMOND |
| Bezel | FLUTED |
| Condition | PRE OWNED |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K RG |






There are no reviews yet.