Additional information
| Brand | ROLEX |
|---|---|
| Model | DATEJUST |
| Reference | 6827 |
| Size | 31 |
| Metal | 18K YG |
| Bracelet | 18K YG JUBILEE |
| Dial | CHAMPAGNE |
| Bezel | FLUTED |
| Condition | MINT |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K YG |
| Brand | ROLEX |
|---|---|
| Model | DATEJUST |
| Reference | 6827 |
| Size | 31 |
| Metal | 18K YG |
| Bracelet | 18K YG JUBILEE |
| Dial | CHAMPAGNE |
| Bezel | FLUTED |
| Condition | MINT |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K YG |
There are no reviews yet.