
BRACELET TENNIS – 14K White 5.2 MM Round Diamond Tennis Bracelet
$14,062.10
Out of Stock-
Out of stock
Additional information
| Item | 5003751K |
|---|---|
| Sub Item | BR230101-5.2-6I |
| Section | BRACELET |
| Jewelry Type | TENNIS |
| Metal Type | 14W |
| Metal Weight | 13.63 |
| Diamond Weight | 15.43 |
| Remarks | 14K White 5.2 MM Round Diamond Tennis Bracelet |

There are no reviews yet.