
NECKLACE TENNIS – 14K White 2.6 MM Round Diamond Tennis Necklace
$11,076.00
Out of Stock-
Out of stock
Additional information
| Item | 7000771K |
|---|---|
| Sub Item | NK230102-2.6-15 |
| Section | NECKLACE |
| Jewelry Type | TENNIS |
| Metal Type | 14W |
| Metal Weight | 16.650 |
| Diamond Weight | 10.50 |
| Remarks | 14K White 2.6 MM Round Diamond Tennis Necklace |

There are no reviews yet.