Additional information
| Brand | AUDEMARS PIGUET |
|---|---|
| Model | ROYAL OAK SELFWINDING |
| Reference | 15412BC |
| Size | 41 |
| Metal | 18K WG |
| Bracelet | AP BRACELET |
| Dial | TOPAZ |
| Bezel | OCTAGON |
| Condition | UNWORN |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K WG |
| Brand | AUDEMARS PIGUET |
|---|---|
| Model | ROYAL OAK SELFWINDING |
| Reference | 15412BC |
| Size | 41 |
| Metal | 18K WG |
| Bracelet | AP BRACELET |
| Dial | TOPAZ |
| Bezel | OCTAGON |
| Condition | UNWORN |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K WG |
There are no reviews yet.