Additional information
| Brand | ROLEX |
|---|---|
| Model | DAYTONA |
| Reference | 116518LN |
| Size | 40 |
| Metal | 18K YG |
| Bracelet | OYSTERFLEX RUBBER STRAP |
| Dial | CHAMPAGNE DIAMOND |
| Bezel | CERAMIC |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K YG |
| Brand | ROLEX |
|---|---|
| Model | DAYTONA |
| Reference | 116518LN |
| Size | 40 |
| Metal | 18K YG |
| Bracelet | OYSTERFLEX RUBBER STRAP |
| Dial | CHAMPAGNE DIAMOND |
| Bezel | CERAMIC |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K YG |
There are no reviews yet.