Additional information
| Brand | BREITLING |
|---|---|
| Model | BENTLEY |
| Reference | R4736212 |
| Size | 49 |
| Metal | 18K RG |
| Bracelet | SPEED BRACELET |
| Dial | WHITE |
| Bezel | LUNETTE |
| Condition | PRE OWNED |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K RG |
| Brand | BREITLING |
|---|---|
| Model | BENTLEY |
| Reference | R4736212 |
| Size | 49 |
| Metal | 18K RG |
| Bracelet | SPEED BRACELET |
| Dial | WHITE |
| Bezel | LUNETTE |
| Condition | PRE OWNED |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K RG |
There are no reviews yet.