Additional information
| Brand | ROLEX |
|---|---|
| Model | SUBMARINER DATE |
| Reference | 16613LN |
| Size | 40 |
| Metal | 18K YG & S/S |
| Bracelet | 2 TONE OYSTER 18K YG |
| Dial | BLACK |
| Bezel | CERAMIC |
| Condition | MINT |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | STEEL |
| Brand | ROLEX |
|---|---|
| Model | SUBMARINER DATE |
| Reference | 16613LN |
| Size | 40 |
| Metal | 18K YG & S/S |
| Bracelet | 2 TONE OYSTER 18K YG |
| Dial | BLACK |
| Bezel | CERAMIC |
| Condition | MINT |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | STEEL |
There are no reviews yet.