Additional information
| Brand | ROLEX |
|---|---|
| Model | SKY DWELLER |
| Reference | 326238 |
| Size | 42 |
| Metal | 18K YG |
| Bracelet | OYSTERFLEX RUBBER STRAP |
| Dial | BLACK |
| Bezel | FLUTED |
| Condition | SLIDER |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K YG |
| Brand | ROLEX |
|---|---|
| Model | SKY DWELLER |
| Reference | 326238 |
| Size | 42 |
| Metal | 18K YG |
| Bracelet | OYSTERFLEX RUBBER STRAP |
| Dial | BLACK |
| Bezel | FLUTED |
| Condition | SLIDER |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K YG |
There are no reviews yet.