Additional information
| Brand | ROLEX |
|---|---|
| Model | DAY-DATE |
| Size | 36 |
| Metal | 18K YG |
| Bracelet | 18K YG PRESIDENT |
| Dial | BLUE ARABIC DIAMOND |
| Bezel | DIAMOND |
| Condition | PRE OWNED |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K YG |
| Brand | ROLEX |
|---|---|
| Model | DAY-DATE |
| Size | 36 |
| Metal | 18K YG |
| Bracelet | 18K YG PRESIDENT |
| Dial | BLUE ARABIC DIAMOND |
| Bezel | DIAMOND |
| Condition | PRE OWNED |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K YG |
There are no reviews yet.