Additional information
| Brand | ROLEX |
|---|---|
| Model | DAY-DATE |
| Reference | 18238 |
| Size | 36 |
| Metal | 18K YG |
| Bracelet | 18K YG PRESIDENT |
| Dial | CHAMPAGNE DIAMOND |
| Bezel | FLUTED |
| Condition | PRE OWNED |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K YG |
| Brand | ROLEX |
|---|---|
| Model | DAY-DATE |
| Reference | 18238 |
| Size | 36 |
| Metal | 18K YG |
| Bracelet | 18K YG PRESIDENT |
| Dial | CHAMPAGNE DIAMOND |
| Bezel | FLUTED |
| Condition | PRE OWNED |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K YG |
There are no reviews yet.