Additional information
| Brand | ROLEX |
|---|---|
| Model | DATEJUST |
| Reference | 68279 |
| Size | 31 |
| Metal | 18K WG |
| Bracelet | 18K WG PRESIDENT |
| Dial | BLUE |
| Bezel | FLUTED |
| Condition | SLIDER |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K WG |
| Brand | ROLEX |
|---|---|
| Model | DATEJUST |
| Reference | 68279 |
| Size | 31 |
| Metal | 18K WG |
| Bracelet | 18K WG PRESIDENT |
| Dial | BLUE |
| Bezel | FLUTED |
| Condition | SLIDER |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K WG |
There are no reviews yet.