Additional information
| Brand | ROLEX |
|---|---|
| Model | DATEJUST |
| Reference | 116201 |
| Size | 36 |
| Metal | 18K RG & S/S |
| Bracelet | 2 TONE OYSTER 18K RG |
| Dial | BLACK |
| Bezel | DOMED |
| Condition | MINT |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | STEEL |
| Brand | ROLEX |
|---|---|
| Model | DATEJUST |
| Reference | 116201 |
| Size | 36 |
| Metal | 18K RG & S/S |
| Bracelet | 2 TONE OYSTER 18K RG |
| Dial | BLACK |
| Bezel | DOMED |
| Condition | MINT |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | STEEL |
There are no reviews yet.