Additional information
| Brand | AUDEMARS PIGUET |
|---|---|
| Model | ROYAL OAK SELFWINDING |
| Reference | 15202BA |
| Size | 39 |
| Metal | 18K YG |
| Bracelet | AP BRACELET |
| Dial | BLUE |
| Bezel | OCTAGON |
| Condition | GOOD |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K YG |
| Brand | AUDEMARS PIGUET |
|---|---|
| Model | ROYAL OAK SELFWINDING |
| Reference | 15202BA |
| Size | 39 |
| Metal | 18K YG |
| Bracelet | AP BRACELET |
| Dial | BLUE |
| Bezel | OCTAGON |
| Condition | GOOD |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K YG |
There are no reviews yet.