Additional information
| Brand | ROLEX |
|---|---|
| Model | SKY DWELLER |
| Reference | 326935 |
| Size | 42 |
| Metal | 18K RG |
| Bracelet | 18K RG OYSTER |
| Dial | SUNDUST |
| Bezel | FLUTED |
| Condition | MINT |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K RG |
| Brand | ROLEX |
|---|---|
| Model | SKY DWELLER |
| Reference | 326935 |
| Size | 42 |
| Metal | 18K RG |
| Bracelet | 18K RG OYSTER |
| Dial | SUNDUST |
| Bezel | FLUTED |
| Condition | MINT |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K RG |
There are no reviews yet.