Additional information
| Brand | PATEK PHILIPPE |
|---|---|
| Model | NAUTILUS |
| Reference | 5990/1R |
| Size | 40.5 |
| Metal | 18K RG |
| Bracelet | PP BRACELET |
| Dial | SUNBURST BLUE |
| Bezel | PP BEZEL |
| Condition | UNWORN |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K RG |
| Brand | PATEK PHILIPPE |
|---|---|
| Model | NAUTILUS |
| Reference | 5990/1R |
| Size | 40.5 |
| Metal | 18K RG |
| Bracelet | PP BRACELET |
| Dial | SUNBURST BLUE |
| Bezel | PP BEZEL |
| Condition | UNWORN |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K RG |
There are no reviews yet.