Additional information
| Brand | ROLEX |
|---|---|
| Model | DAYTONA |
| Reference | 116503 |
| Size | 40 |
| Metal | 18K YG & S/S |
| Bracelet | 2 TONE OYSTER 18K YG |
| Dial | BLACK |
| Bezel | CERAMIC |
| Condition | RETAIL READY |
| Movement | AUTOMATIC |
| Brand | ROLEX |
|---|---|
| Model | DAYTONA |
| Reference | 116503 |
| Size | 40 |
| Metal | 18K YG & S/S |
| Bracelet | 2 TONE OYSTER 18K YG |
| Dial | BLACK |
| Bezel | CERAMIC |
| Condition | RETAIL READY |
| Movement | AUTOMATIC |
There are no reviews yet.