Additional information
| Brand | ROLEX |
|---|---|
| Model | DAY-DATE II |
| Reference | 218239 |
| Size | 41 |
| Metal | 18K WG |
| Bracelet | 18K WG PRESIDENT |
| Dial | SILVER DIAMOND |
| Bezel | FLUTED |
| Condition | MINT |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K WG |
| Brand | ROLEX |
|---|---|
| Model | DAY-DATE II |
| Reference | 218239 |
| Size | 41 |
| Metal | 18K WG |
| Bracelet | 18K WG PRESIDENT |
| Dial | SILVER DIAMOND |
| Bezel | FLUTED |
| Condition | MINT |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K WG |
There are no reviews yet.