
ROLEX SUBMARINER DATE 116618LB
$35,750.00
Out of Stock-
Out of stock
Additional information
| Brand | ROLEX |
|---|---|
| Model | SUBMARINER DATE |
| Reference | 116618LB |
| Size | 40 |
| Metal | 18K YG |
| Bracelet | 18K YG OYSTER |
| Dial | BLUE |
| Bezel | CERAMIC |
| Condition | SLIDER |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K YG |







There are no reviews yet.