Additional information
| Brand | ROLEX |
|---|---|
| Model | OYSTER PERPETUAL |
| Reference | 6718 |
| Size | 26 |
| Metal | 18K YG & S/S |
| Bracelet | 2 TONE OYSTER 18K YG |
| Dial | SILVER |
| Bezel | SMOOTH |
| Condition | PRE OWNED |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | STEEL |
| Brand | ROLEX |
|---|---|
| Model | OYSTER PERPETUAL |
| Reference | 6718 |
| Size | 26 |
| Metal | 18K YG & S/S |
| Bracelet | 2 TONE OYSTER 18K YG |
| Dial | SILVER |
| Bezel | SMOOTH |
| Condition | PRE OWNED |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | STEEL |
There are no reviews yet.