Additional information
| Brand | ROLEX |
|---|---|
| Model | PRECISION |
| Reference | 3410 |
| Size | 34 |
| Metal | 18K YG |
| Bracelet | BLACK LEATHER STRAP |
| Dial | CHAMPAGNE |
| Bezel | SMOOTH |
| Condition | MINT |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K YG |
| Brand | ROLEX |
|---|---|
| Model | PRECISION |
| Reference | 3410 |
| Size | 34 |
| Metal | 18K YG |
| Bracelet | BLACK LEATHER STRAP |
| Dial | CHAMPAGNE |
| Bezel | SMOOTH |
| Condition | MINT |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K YG |
There are no reviews yet.