Additional information
| Brand | PATEK PHILIPPE |
|---|---|
| Model | CALATRAVA |
| Reference | 3586/1 |
| Size | 36 |
| Metal | 18K YG |
| Bracelet | PP BRACELET |
| Dial | CHAMPAGNE |
| Bezel | PP BEZEL |
| Condition | MINT |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K YG |
| Brand | PATEK PHILIPPE |
|---|---|
| Model | CALATRAVA |
| Reference | 3586/1 |
| Size | 36 |
| Metal | 18K YG |
| Bracelet | PP BRACELET |
| Dial | CHAMPAGNE |
| Bezel | PP BEZEL |
| Condition | MINT |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K YG |
There are no reviews yet.