Additional information
| Brand | ROLEX |
|---|---|
| Model | DAY-DATE |
| Reference | 19028 |
| Size | 36 |
| Metal | 18K YG |
| Bracelet | 18K YG OYSTER |
| Dial | BLACK |
| Bezel | FLUTED |
| Condition | SLIDER |
| Movement | QUARTZ |
| Case | 18K YG |
| Brand | ROLEX |
|---|---|
| Model | DAY-DATE |
| Reference | 19028 |
| Size | 36 |
| Metal | 18K YG |
| Bracelet | 18K YG OYSTER |
| Dial | BLACK |
| Bezel | FLUTED |
| Condition | SLIDER |
| Movement | QUARTZ |
| Case | 18K YG |
There are no reviews yet.