Additional information
| Brand | PATEK PHILIPPE |
|---|---|
| Model | CALATRAVA |
| Reference | 6119R |
| Size | 39 |
| Metal | 18K RG |
| Bracelet | BROWN ALLIGATOR STRAP |
| Dial | SILVER |
| Bezel | PP BEZEL |
| Condition | UNWORN |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K RG |
| Brand | PATEK PHILIPPE |
|---|---|
| Model | CALATRAVA |
| Reference | 6119R |
| Size | 39 |
| Metal | 18K RG |
| Bracelet | BROWN ALLIGATOR STRAP |
| Dial | SILVER |
| Bezel | PP BEZEL |
| Condition | UNWORN |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K RG |
There are no reviews yet.