Additional information
| Brand | PATEK PHILIPPE |
|---|---|
| Model | CALATRAVA |
| Reference | 6119G |
| Size | 39 |
| Metal | 18K WG |
| Bracelet | BLACK ALLIGATOR STRAP |
| Dial | CHARCOAL GRAY |
| Bezel | HOBNAIL |
| Condition | UNWORN |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K WG |
| Brand | PATEK PHILIPPE |
|---|---|
| Model | CALATRAVA |
| Reference | 6119G |
| Size | 39 |
| Metal | 18K WG |
| Bracelet | BLACK ALLIGATOR STRAP |
| Dial | CHARCOAL GRAY |
| Bezel | HOBNAIL |
| Condition | UNWORN |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K WG |
There are no reviews yet.