Additional information
| Brand | PATEK PHILIPPE |
|---|---|
| Model | AQUANAUT |
| Reference | 5267/200A |
| Size | 38.8 |
| Metal | 18K WG |
| Bracelet | COMPOSITE GREEN STRAP |
| Dial | KHAKI GREEN |
| Bezel | PP DIAMOND BEZEL |
| Condition | UNWORN |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K WG |









There are no reviews yet.