Additional information
| Brand | PATEK PHILIPPE |
|---|---|
| Model | NAUTILUS |
| Reference | 7118/1200R |
| Size | 35.2 |
| Metal | 18K RG |
| Bracelet | PP BRACELET |
| Dial | GOLDEN BROWN OPALINE |
| Bezel | PP DIAMOND BEZEL |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K RG |
| Brand | PATEK PHILIPPE |
|---|---|
| Model | NAUTILUS |
| Reference | 7118/1200R |
| Size | 35.2 |
| Metal | 18K RG |
| Bracelet | PP BRACELET |
| Dial | GOLDEN BROWN OPALINE |
| Bezel | PP DIAMOND BEZEL |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K RG |
There are no reviews yet.