Additional information
| Brand | ROLEX |
|---|---|
| Model | GMT MASTER II |
| Reference | 116718LN |
| Size | 40 |
| Metal | 18K YG |
| Bracelet | 18K YG OYSTER |
| Dial | BLACK |
| Bezel | CERAMIC |
| Condition | MINT |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K YG |
| Brand | ROLEX |
|---|---|
| Model | GMT MASTER II |
| Reference | 116718LN |
| Size | 40 |
| Metal | 18K YG |
| Bracelet | 18K YG OYSTER |
| Dial | BLACK |
| Bezel | CERAMIC |
| Condition | MINT |
| Movement | AUTOMATIC |
| Case | 18K YG |
There are no reviews yet.