
BRACELET TENNIS – 14K White 6 MM Round Diamond Tennis Bracelet
$17,378.40
Out of Stock-
Out of stock
Additional information
| Item | 5003751W |
|---|---|
| Sub Item | BR230101-6.0-6I |
| Section | BRACELET |
| Jewelry Type | TENNIS |
| Metal Type | 14W |
| Metal Weight | 15.77 |
| Diamond Weight | 19.71 |
| Remarks | 14K White 6 MM Round Diamond Tennis Bracelet |

There are no reviews yet.