
BRACELET TENNIS – 14K White 2.7 MM Round Diamond Tennis Bracelet
$5,242.90
Out of Stock-
Out of stock
Additional information
| Item | 5003751A |
|---|---|
| Sub Item | BR230101-2.7-6I |
| Section | BRACELET |
| Jewelry Type | TENNIS |
| Metal Type | 14W |
| Metal Weight | 7.80 |
| Diamond Weight | 4.29 |
| Remarks | 14K White 2.7 MM Round Diamond Tennis Bracelet |

There are no reviews yet.