
NECKLACE TENNIS – 14K White 6.1 MM Round Diamond Tennis Necklace
$40,115.40
Out of Stock-
Out of stock
Additional information
| Item | 7000771V |
|---|---|
| Sub Item | NK230102-6.1-15 |
| Section | NECKLACE |
| Jewelry Type | TENNIS |
| Metal Type | 14W |
| Metal Weight | 26.475 |
| Diamond Weight | 55.13 |
| Remarks | 14K White 6.1 MM Round Diamond Tennis Necklace |

There are no reviews yet.